FITNESS
Eugen Cebotari
Instructor fitness, Antrenor superior, Antrenor personal
Irina Kanarskaia
Instructor fitness, Antrenor personal
Sergiu Turceaninov
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
Polina Melihova
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
Mihai Croitor
Instructor fitness, Antrenor personal
Gheorghe Borozan
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
Svetlana Vartic
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
Oleg Vartic
Instructor fitness, Antrenor personal Kinetoterapeut
Mai multe
Pașcenco Oleg
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
Roșca Victor
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
Marcel Stopșa
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
SERGIU TURCEANINOV
Studii: Absolvent fotbal Zimru
PAULINE MELIHOVA
Studii: Dans popular (2008-2018)
GHEORGHE BOROZAN
Palmares:
  • Permiant cu echipa de fotbal Livorno juniori
  • Atlet campion,dist. 200,400m

SVETLANA VARTIC
Studii:
  • Licență Facultatea de Educatie Fizica si Sport
  • Masterat , Loisir/Fitness
  • Universitatea "Dunarea de Jos", Galati
OLEG VARTIC
Studii: USEFS RM,
Masterat sp. "Kinetoterapie"
Experiență: Kinetoterapeut, Spitalul Clinic Republican
PAȘCENCO OLEG
Multiplu premiant al Moldovei la bodybuilding
ROȘCA VICTOR
Palmares:
  • Triatlon Forta 2018 loc. II si III
MARCEL STOPȘA
Studii: Licență "Sport si performanta", Academia Nationala de Educatie Fizica si Sport, Bucuresti
Masterat "Fitness si performanta motrica", Universitatea de Vest, Timisoara
CROSSFIT
Alexandr Craveț
Instructor fitness, Antrenor personal
Olga Tabunșcic
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe

Morari Roman
Instructor fitness, Antrenor personal
Mai multe
TABUNȘCIC OLGA
Candidat Maestru al Sportului - kickboxing
Campion Armwrestling Moldova 2014-15
Premiant Crossfit Competition Moldova, Ucraina
Participant MIOFF 2018, Moscova
Certificat "Mobilizare Crossfit"
Certificat international IFA GYM ATHLETIC
Certificat calificare Smirnoff Power 2017-18
Certificat conferință BENEFIT 2019, Ucraina
MORARI ROMAN
Studii: USEFS RM, facultatea "Cultura fizică recreativă"

Palmares:
Certificat TRX traner level 2 STC/ FTC Sport Medicine
Certificat Physical Reabilitation Specialist level 1
Certificat Functional Traner IFA, level 1
Certificat traner Triathlon ITU, level 1
Certificat instructor kockboxing FNOK
Candidat Maestru Sport Kickboxing
Medaliat bronz World Cup WAKO 2014
Multimedaliat Campionat/ Cupa RM Kickboxing 2009-2015
Finalist/medaliat Crossfit WODCUP 2014-2016, Odessa Athletic Challenge 2015-2018, Cyprus Thorodown 2016, Dog Ground Crossfit 2016, Banda Open Games 2016-17, Kiev Battle 2017, Varna Thordown 2018, Romania Thordown 2019, Moldova Showdown 20119
BAZIN
Sergiu Ceban
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe

Artur Ninicu
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe

Cristian Racu
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe

Eugen Sebov
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe

Anna Zaharova
Instructor înot, Antrenor superior, Antrenor personal
Mai multe

Alexandru Guțu
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe
Cohaniuc Pavel
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe
Denis Cilicu
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe
Zaharov Ivan
Instructor înot, Antrenor personal
Mai multe
SERGIU CEBAN
Palmares:
Maestrul al sportului
Campion și premiant al RM.
Deținătorul recordului la înot al RM
ARTUR NINICU
Palmares:
  • Candidat Maestru al Sportulu
Cristian Racu
Studii: USМ RM
EUGEN SEBOV
Studii: USEFS RM
Palmares: Maestrul al sportului, waterpolo.
ANNA ZAHAROVA
Studii: Studii superioare, absolvent al Universităţii de Stat de Educaţie Fizică şi Sport
Palmares:
  • Maestru în sport la înot.
  • Membru al selecţionatei Republicii Moldova Multiplu campion al Moldovei la înot, campionate, turnee şi universiade.
  • Cel mai bun jurat al campionatului pentru juniori «Веселый Дельфин»

Alexandru Guțu
Studii: USEFS RM
COHANIUC PAVEL
Palmares: Candidat Maestru al sportului
Membru Asociația de înot RM
DENIS CILICU
Maestru al sportului RM, Campion, premiant campionate internaționale, Membru Asociația de înot RM
ZAHAROV IVAN
Palmares: Candidat Maestru al Sportului

LUPOLOV VLADIMIR
Palmares: Candidat Maestru al Sportului

PROGRAME DE GRUP
Inga Șabazova
Instructor programe grup, Antrenor superior, Antrenor personal
Mai multe

Iana Varnacova
Instructor programe grup
Mai multe
Natalia Voinarovscaia
Instructor programe grup
Mai multe
Suravshi Stanislav
Instructor programe grup, Antrenor dans, Antrenor personal
Mai multe
Igor Babilev
Instructor programe grup, Antrenor yoga
Mai multe
Olga Arapova
Instructor programe grup, Antrenor yoga
Mai multe
INGA ȘABAZOVA
Studii: Studii superioare (ULIM)
Palmares:
  • Maestru al Sportului Gimnastica Sportiva;
  • Certificat Instructor PortDeBras;
  • Certificat Insrtuctor Schwinn Cycling;
  • Bronze level - instructor functional training;
  • Certificat instructor - aqua, stretching, power, functional, aerobic,;
  • MFR
IANA VARNACOVA
Palmares:
Maestrul al sportului, RM
Diploma Trainer for group programs(zumba, lady dance,pilates small and large equipment,aqua aerobic,fly yoga,antigravity,abs,abl)
Vice campion RM - Ballroom Dancing,
Premiant competiții în Germania, Finlanda, România, Ukraina, Russia, Bulgaria.
Participant Mioff 2016
Participant Benifit 2017
Participant Wellness Convention Rimini 2017 -18
NATALIA VOINAROVSCAIA
Palmares:
Diploma Fitness instructor and Personal Training;
Instructor PortDeBras;
Instructor Shwinn Cycling - bronze level;
Instructor Cycle level 1,2;
Certificare antrenamente: Step; Step ready to go; Fletcher's pilates; Functional Flow; Kids Fitness; MFR; Welness Functional; Stretch for all; Classical Pilates meeting floor work.
SURAVSHI STANISLAV
Palmares:
Maestrul al Sportului Dans Sportiv
    TENIS
    Roman Tudoreanu
    Instructor tenis, Antrenor personal
    Mai multe
    Ecaterina Șatalova
    Instructor tenis, Antrenor personal
    Mai multe
    Elena Ischimji
    Instructor tenis, Antrenor personal
    Mai multe
    ROMAN TUDOREANU
    Studii: Studii Superioare UPSC, Specialitatea Educatie Fizica si Sport
    Palmares: Experienta profesionala in domeniul Tenis Camp – din 1987.
    ECATERINA ȘATALOVA
    Studii: USEFS RM, facultatea Kinetoterapie
    Palmares:
    • Participant la cursul Antrenori Tenis Câmp,
    • 2014 Certificat Arbitru național,
    • 2014 Arbitru de linie,
    • turneul Davis Cup
    ELENA ISCHIMJI
    Palmares:
    Certificat Internațional Antrenor Tenis Câmp Level 1
    Certificat Internațional Antrenor Tenis Câmp Level 2
    Capitan Selecționata Moldovei, fete U10, U12 olimpiada "Tricolor", Italia 2015 Capitan Echipa Națională, fete U10, Macedonia 2016
    Titlu "Arbitru Național"
    Arbitru de linie, turneul Davis Cup și FedCup
    Coordonator jucători U10, Moldova, 2015-2018
    IGOR BABILEV
    Studii: Studii USMF „Nicolae Testemițanu" - 2011
    Palmares:
    Participant conferințe Yoga 2001-2008, Crimeea
    Absolvent Școala Est-Europeană de Osteopatie
    Certificat - Osteopat
    Prezentatror clasa Yoga/ Arco-Yoga la convenții internaționale 2016-2019/ Moldova, 2018/ Ucraina
    OLGA ARAPOVA
    Studii: Studii Universitatea Pedagogica "Ion Creangă" - 1999
    Palmares:
    Certificat Yoga universală, 2005
    Participant conferințe Yoga 2001-2008, Crimeea
    Prezentatror clasa Yoga/ Arco-Yoga la convenții internaționale 2016-2019/ Moldova, 2018/ Ucraina
    Аrte marțiale
    Dmitruc Igor
    Instructor taekwondo
    Mai multe
    DMITRUC IGOR
    Studii: Studii Universitatea Pedagogica - 1999
    Palmares:
    Maestru al Sportului Taekwondo Campion al Moldovei - 5 ori Campionatul Europei - locul 5 Nivelul - 4 dan