ФИТНЕС
Eugen Cebotari
Cтарший тренер, Фитнес-инструктор, персональный тренер
Irina Kanarskaia
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Sergiu Turceaninov
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Polina Melihova
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Mihai Croitor
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Gheorghe Borozan
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Svetlana Vartic
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Oleg Vartic
Фитнес-инструктор, Персональный тренер, Кинетотерапевт
Узнать больше
Pașcenco Oleg
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Roșca Victor
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Marcel Stopșa
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
SERGIU TURCEANINOV
Studii: Absolvent fotbal Zimru
PAULINE MELIHOVA
Studii: Dans popular (2008-2018)
GHEORGHE BOROZAN
Palmares:
  • Permiant cu echipa de fotbal Livorno juniori
  • Atlet campion,dist. 200,400m

SVETLANA VARTIC
Studii:
  • Licență Facultatea de Educatie Fizica si Sport
  • Masterat , Loisir/Fitness
  • Universitatea "Dunarea de Jos", Galati
OLEG VARTIC
Studii: USEFS RM,
Masterat sp. "Kinetoterapie"
Experiență: Kinetoterapeut, Spitalul Clinic Republican
PAȘCENCO OLEG
Palmares:
  • Multiplu premiant al Moldovei la bodybuilding
ROȘCA VICTOR
Palmares:
  • Triatlon Forta 2018 loc. II si III
MARCEL STOPȘA
Studii: Licență "Sport si performanta", Academia Nationala de Educatie Fizica si Sport, Bucuresti
Masterat "Fitness si performanta motrica", Universitatea de Vest, Timisoara
Eugen Cebotari
Studii:Licenta "Sport si performanta", Academia Nationala de Educatie Fizica si Sport, Bucuresti

  • Masterat "Fitness si performanta motrica"
  • Universitatea de Vest,Timisoara
CROSSFIT
Alexandr Craveț
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Olga Tabunșcic
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
Morari Roman
Фитнесс инструктор, персональный тренер
Узнать больше
TABUNȘCIC OLGA
Candidat Maestru al Sportului - kickboxing
Campion Armwrestling Moldova 2014-15
Premiant Crossfit Competition Moldova, Ucraina
Participant MIOFF 2018, Moscova
Certificat "Mobilizare Crossfit"
Certificat international IFA GYM ATHLETIC
Certificat calificare Smirnoff Power 2017-18
Certificat conferință BENEFIT 2019, Ucraina
MORARI ROMAN
Studii: USEFS RM, facultatea "Cultura fizică recreativă"

Palmares:
Certificat TRX traner level 2 STC/ FTC Sport Medicine
Certificat Physical Reabilitation Specialist level 1
Certificat Functional Traner IFA, level 1
Certificat traner Triathlon ITU, level 1
Certificat instructor kockboxing FNOK
Candidat Maestru Sport Kickboxing
Medaliat bronz World Cup WAKO 2014
Multimedaliat Campionat/ Cupa RM Kickboxing 2009-2015
Finalist/medaliat Crossfit WODCUP 2014-2016, Odessa Athletic Challenge 2015-2018, Cyprus Thorodown 2016, Dog Ground Crossfit 2016, Banda Open Games 2016-17, Kiev Battle 2017, Varna Thordown 2018, Romania Thordown 2019, Moldova Showdown 20119
БАССЕЙН
Sergiu Ceban
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Artur Ninicu
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Cristian Racu
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Eugen Sebov
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Anna Zaharova
Старший тренер, Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Alexandru Guțu
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Cohaniuc Pavel
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Denis Cilicu
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
Zaharov Ivan
Инструктор по плаванию, персональный тренер
Узнать больше
SERGIU CEBAN
Palmares:
Maestrul al sportului
Campion și premiant al RM.
Deținătorul recordului la înot al RM
ARTUR NINICU
Studii: Studii superioare, absolvent al Universităţii de Stat de Educaţie Fizică şi Sport
Palmares:
  • Candidat de maestru în sport.
  • Deţinător al centurii negre la Taekwondo
  • Membru al selecţionatei Republicii Moldova la waterpolo.
  • Participant la diverse competiţii internaţionale.
Cristian Racu
Studii: USМ RM
EUGEN SEBOV
Studii: USEFS RM
Palmares: Maestrul al sportului, waterpolo.
ANNA ZAHAROVA
Oбучение: Высшее образование, выпускник Национального Института Физической Культуры и Спорта
Пальмарес:
  • Мастер спорта по плаванию,
  • Член Сборной Команды Республики Молдова,
  • Многократная Чемпионка и Рекордсменка Республики Молдова по плаванию,
  • Лучший судья юношеских чемпионатов «Веселый Дельфин».
Alexandru Guțu
Studii: USEFS RM
COHANIUC PAVEL
Palmares: Candidat Maestru al sportului
Membru Asociația de înot RM
DENIS CILICU
Maestru al sportului RM, Campion, premiant campionate internaționale, Membru Asociația de înot RM.
ZAHAROV IVAN
Palmares: Candidat Maestru al Sportului

LUPOLOV VLADIMIR
Palmares: Candidat Maestru al Sportului

ГРУППОВЫЕ ПРОГРАММЫ
Inga Șabazova
Старший тренер, Инструктор групповых программ, Персональный тренер
Узнать больше
Iana Varnacova
Инструктор групповых программ
Узнать больше
Natalia Voinarovscaia
Инструктор групповых программ
Узнать больше
Suravshi Stanislav
Инструктор групповых программ, Персональный тренер, Инструктор танцев
Узнать больше
Igor Bibilev
Инструктор групповых программ, Инструктор по йоге
Узнать больше
Olga Arapova
Инструктор групповых программ, Инструктор по йоге
Узнать больше
INGA ȘABAZOVA
Oбучение: Высшее образование (ULIM)
Пальмарес:
  • Мастер спорта по спортивной гимнастике, 1996г.,
  • Финалист Чемпионата Молдовы по спортивным танцам, 2010г.,
  • Участница Zumba Marathon, 2012г.,
  • Участница Fitness, Zumba Convention (2008, 2009, 2011гг.),
  • Профессиональный опыт в сфере фитнеса – с 2005 года,
  • Участник конвенции шестой "Фитнес Скандинавия 2016".
Талант выигрывает игры, но командная работа и интеллект выигрывают чемпионаты — Майкл Джордан
IANA VARNACOVA
Palmares:
Maestrul al sportului, RM
Diploma Trainer for group programs(zumba, lady dance,pilates small and large equipment,aqua aerobic,fly yoga,antigravity,abs,abl)
Vice campion RM - Ballroom Dancing,
Premiant competiții în Germania, Finlanda, România, Ukraina, Russia, Bulgaria.
Participant Mioff 2016
Participant Benifit 2017
Participant Wellness Convention Rimini 2017 -18
NATALIA VOINAROVSCAIA
Palmares:
Diploma Fitness instructor and Personal Training;
Instructor PortDeBras;
Instructor Shwinn Cycling - bronze level;
Instructor Cycle level 1,2;
Certificare antrenamente: Step; Step ready to go; Fletcher's pilates; Functional Flow; Kids Fitness; MFR; Welness Functional; Stretch for all; Classical Pilates meeting floor work.
SURAVSHI STANISLAV
Palmares:
Maestrul al Sportului Dans Sportiv
    ТЕННИС
    Roman Tudoreanu
    Инструктор по теннису, персональный тренер
    Узнать больше
    Ecaterina Șatalova
    Инструктор по теннису, персональный тренер
    Узнать больше
    Elena Ischimiji
    Инструктор по теннису, персональный тренер
    Узнать больше
    ROMAN TUDOREANU
    Studii: Studii Superioare UPSC, Specialitatea Educatie Fizica si Sport
    Palmares: Experienta profesionala in domeniul Tenis Camp – din 1987.
    ECATERINA ȘATALOVA
    Studii: USEFS RM, facultatea Kinetoterapie
    Palmares:
    • Participant la cursul Antrenori Tenis Câmp,
    • 2014 Certificat Arbitru național,
    • 2014 Arbitru de linie,
    • turneul Davis Cup
    ELENA ISCHIMJI
    Palmares:
    Certificat Internațional Antrenor Tenis Câmp Level 1
    Certificat Internațional Antrenor Tenis Câmp Level 2
    Capitan Selecționata Moldovei, fete U10, U12 olimpiada "Tricolor", Italia 2015 Capitan Echipa Națională, fete U10, Macedonia 2016
    Titlu "Arbitru Național"
    Arbitru de linie, turneul Davis Cup și FedCup
    Coordonator jucători U10, Moldova, 2015-2018
    IGOR BABILEV
    Studii: Studii USMF „Nicolae Testemițanu" - 2011
    Palmares:
    Participant conferințe Yoga 2001-2008, Crimeea
    Absolvent Școala Est-Europeană de Osteopatie
    Certificat - Osteopat
    Prezentatror clasa Yoga/ Arco-Yoga la convenții internaționale 2016-2019/ Moldova, 2018/ Ucraina
    OLGA ARAPOVA
    Studii: Studii Universitatea Pedagogica "Ion Creangă" - 1999
    Palmares:
    Certificat Yoga universală, 2005
    Participant conferințe Yoga 2001-2008, Crimeea
    Prezentatror clasa Yoga/ Arco-Yoga la convenții internaționale 2016-2019/ Moldova, 2018/ Ucraina
    Боевые искусства
    Dmitruc Igor
    Инструктор по Тхэквондо, персональный тренер
    Узнать больше
    DMITRUC IGOR
    Studii: Studii Universitatea Pedagogica - 1999
    Palmares:
    Maestru al Sportului Taekwondo Campion al Moldovei - 5 ori Campionatul Europei - locul 5 Nivelul - 4 dan